Gimnazija tęsia veiklą projekte ,,Mokyklos –  Europos Parlamento ambasadorės“

ep-logo-rgb_lt

Apsilankykite:

Europos Parlamento Informacinis biuras Lietuvoje

Europos vadovų taryba

Vaikų kampelis

Europos komisijos atstovybė Lietuvoje

Europos Parlamentas

Oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė

ES parama

Šiose svetainėse pateikiamos jaunų žmonių patirtys, susijusios su ES, nuotraukos, straipsniai ir įdomūs faktai bei informacija apie galimybes jaunimui:

ww.pazinkeuropa.ltwww.zinauviska.ltwww.euroblogas.lthttp://www.erasmus-plius.lt/

Projekto veikla

2001-2022 m.m.

Integruota geografijos ir anglų kalbos pamoka

Atnaujinta Europos Parlamento informacinio centro veikla

2020-2021 m.m.

Atnaujinta informacija Europos Parlamento informaciniame centre. Karantino metu informacija prieinama internetinėje erdvėje. (Nuorodos aukščiau)

,,Švari Lietuva – švari Europa“

Paskaita gimnazistams

Virtuali kelionė po ES šalis

Viktorina, skirta Tarptautinei moterų dienai

Gimnazijos jaunesnieji ir vyresnieji ambasadoriai dalyvavo nuotoliniame seminare apie ES gynybos politiką ir jos sąsajas su NATO. Klausėmės VU TSPMI docento Deivido Šlekio ir EP narės Rasos Juknevičienės

Europos kalbų diena

Ankstesni metai

Kovo 7 d.  įvyko ambasadorių susirinkimas. Susipažinome su projekto veiklomis. Pradedame veikti.

Greit gimnazijoje duris atvers Europos Parlamento informacinis centras. Vyksta parengiamieji darbai.

Kovo 16 d. vyko pamokos Europos Parlamento tema pradinių klasių mokiniams. Su pradinukais dirbo jaunieji ambasadoriai: Gabija, Ugnius, Ieva ir Milena. Jiems talkino mokytoja Nijolė.

Kovo 17 d. seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „60 metų Romos sutarčiai: nauja pradžia Europai“ dalyvavo gimnazijos direktorė Rima Blikertienė ir mokytoja Daiva Žilionienė.

Penktadienį, kovo 24 d., per anglų kalbos pamokas IG ir IIG klasių mokiniai kalbėjo apie Europos Sąjungos veiklą. Analizuodami lankstinukų ir bukletų informaciją, žiūrėdami filmuotą medžiagą mokytojos Mildos Karčiauskienės vadovaujami parengė plakatą.

Europos informacinis centras ne tik informacijos sklaidai, bet ir turiningam laisvalaikiui. ,,Opa opa per Europą“ – žaidimas įtraukia.

Kovo 31 d. Onuškio Donato Malinausko gimnazijos gimnazistai ir MEPA projekto ambasadoriai dalyvavo Europos pamokoje Europos Informacijos centre: dar kartą prisiminėme Europos Sąjungos istoriją, Europos Sąjungos plėtros etapus, aptarėme Europos Sąjungos aktualijas ir iššūkius. Dėkojame Europos Informacijos centro darbuotojoms už pamoką ir dovanas: jomis papildėme mūsų gimnazijos Europos Informacijos centriuką.

Tą pačią dieną susitikome ir bendravome  su europarlamentaru Petru Auštrevičiumi. Nuotrauka Jūratės Levickienės

Balandžio 20 d. gimnazijoje veikiančiame Europos informaciniame centre lankėsi Onuškio seniūnijos seniūnė Zita Aniulienė.

Gegužės 5 d. gimnazijoje minėjome Europos dieną. Sulaukėme svečių iš Rūdiškių gimnazijos, Paluknio ,,Medeinos“ gimnazijos“, buvusių mokinių Erasmus projekto dalyvių, bendruomenės narių. Dauinformacijos svetainės naujienų skiltyje.

Kaip ir kasmet dalyvaujame Europos egzamine.

europosegz