Pailgintos dienos grupė

Mokykloje veikia pailgintos dienos grupė 1 – 4 klasių mokiniams. Pailgintos dienos grupės veikla reglamentuojama 2023 m. rugsėjo 15 d. Onuškio Donato Malinausko pagrindinės mokyklos direktoriaus įsakymu Nr. V-103 patvirtintu Onuškio Donato Malinausko pagrindinės mokyklos pailgintos dienos grupės (1 – 4 klasių) tvarkos aprašu.

Pailgintos dienos grupė sudaroma iš 1 – 4 klasių mokinių, kurių tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia mokyklos direktoriui raštišką prašymą dėl vaiko (-ų) priėmimo į grupę.

Pailgintos mokymosi dienos grupės veiklos uždaviniai:

1. užtikrinti mokiniams mokymosi pagalbą ir mokytojų konsultacijas ruošiant namų darbus;
  2. plėtoti vaikų socializacijos galimybes, užtikrinant saugų, kryptingą užimtumą po pamokų.

Pailgintos mokymosi dienos grupės paskirtis – teikti bendrojo ugdymo mokyklos nuostatuose reglamentuotą mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu papildomą neformaliojo švietimo paslaugą, po pamokų organizuojant 1 – 4 klasių mokinių užimtumą ir priežiūrą.

Pailgintos dienos grupės veiklos tvarkos aprašas

Pailgintos dienos grupės veiklos programa 2023 – 2024 m. m.

Prašymas dėl priėmimo į pailgintos mokymosi dienos grupę

Pailgintos dienos grupės veiklų akimirkos: